Lista Telefonica Din Bratca

L.Name Name Telephone Cellular Country

Emaile

Popa Liviu 01.714.537-1691 01.562.254.8937 USA, CA  liviupopa@sbcglobal.net
Popa Livia 01.714.537-1691 01.714.595-3138 USA, CA livia.popa@bratca.com
Suciu Sorin 40.259.140163 01.714.851.0985 USA, CA sorinsuciu@yahoo.com
Popa Dumitru 40.259.417576 40.744.552202 Ro, Oradea  
Popa Aurel 40.260.612068 40.723.308426 Ro, Zalau  
Tepelea Gabriel     Ro, Timisoara tepeleag@yahoo.com
Staer Ernest 49.89.4704001   Ge, Munchen  
Gavrilas Nicolae 01.714.774-2440   USA, CA NGavrilas@msn.com
Larsson Valentine 01.360.261.3269 01.360.636.3141 USA, CA vchiriac@usg.com
Nelu Ungur   01.248.217.7980 USA, MI nelu53@yahoo.com.
Calin Cohut     Romania, Cluj cohutc@yahoo.com
Cacuci Gabriel 01.702.285.5789   USA, Nevada Gcacuci@aol.com
Cohut Dorel   01.951.515.0425 USA dorucohut@yahoo.com
Cacuci Stefan 40.259.417280 40.744.232972 USA, Ro, Oradea  
Maftei Viorel 01.714.827-1108   USA viorelmaftei@msn.com
Tepele Mihai 01.714.537-2840   USA mihai_tepelea@yahoo.com
Cicort Ioan 01.714.537-2840   USA  
Cicort Constantin   40.723.494179 Craiova,Romania

constantincicort@gmail.com

http://www.freewebs.com/cicort

Arion Nicolae 01.514.731.7450   Montreal, Canada arionnicu@yahoo.com
Grimalschi Sergiu 49.160.4438632   Berlin, Germany grimalschi@yahoo.com
POP DE POPA  IOAN     Bucuresti, Ro. nonipdp@yahoo.com
Micula Ionel 40.259.315.595 40.744.531.195 Beznea, Ro. nelumicula@yahoo.com
           
           
Daca doriti sa apareti aicea in lista cu relatvi si expatriati din comuna Bratca va rog sa apasati aici     Mail To Liviu Popa    si sa dati informatiile